Beles Muzik Indirsene: En iyi 10 2021’de şarkılar

İnsanlar o zamandan beri müzik tüketiyor. Dünyadaki mevcut durumla da son bir yılda önemini göstermektedir. Bir yıldır, insanlar müzik akışı web siteleri aracılığıyla veya canlı akış yoluyla gerçekleştirilmiş olsun, çevrimiçi müzik dinliyorlar. 

Çoğu canlı şov ve konserin durdurulmasına rağmen, müzik insanların günlük yaşamlarında vazgeçilmez olmaya devam etti. Çoğu insanın kaygıyla başa çıkmasına yardımcı oldu ve evlerde kapalı kalmaktan bir kaçış haline geldi. 

Son aylarda yeni şarkılar ortaya çıktı ve insanları meşgul ediyor. Piyasadaki güncel müzik akışı sitelerinden biri olan Beles Müzik Indirsene’de bu şarkıları sitemizde bulabilirsiniz. Kullanıcılar, müziğin keyfini çıkarmak için şarkıları seçti ve çaldı, hatta indirdi. 

Milyonlarca şarkıyla, tekrar tekrar çalmaya yardımcı olamayacakları şarkılar var. Son birkaç ayda hangi şarkıların en çok çalındığını, şimdiye kadar 2021’in en çok izlenen şarkılarıyla anlatmak istiyoruz.

  1. The Weather Station ile Atlantik 

Büyük bir felaketle yüzleşmeye çalışan bir şarkı gerçekten mevcut durumu somutlaştırıyor. The Weather Station’ın vokalisti Tamara Lindman, doğanın güzelliği ve yaklaşan iklim krizi hakkında şarkı söylüyor. 

Pencerenin dışına nasıl bakılacağını ve tehdit edildiğini bilerek dünyayı nasıl sevebileceğini düşündüğünü söyledi. Bir şarkı bu kadar güzelken, insanlar onu nasıl dinleyemez?

  1. Lil Nas X Montero (Beni Adınla Ara) 

Şarkının müzik videosu tüm ilgiyi çekerken, müziğin kendisi bir kenara bırakılmaması gereken bir şey. Kendine zarar veren, muhtemelen gizli bir adama karşılıksız aşk hakkında bir şarkı söylemek, Lil Nas X’in son zamanlarda yayınladığı şey ve listelerin zirvesi. 

Lil Nas X, bu şarkıyı gelecekten sevgiyle 14 yaşındaki kendisi için yazdığını söyledi. Şarkı, anlatıcıyı kendi liginde olmayan biriyle birlikte olmak isteyen biri olarak tanımlar.

  1. Justin Bieber’dan Peaches

Bu şarkının dans yarışmasıyla ünlü olan Justin Bieber, bu beklenmedik titreşimli şarkıyı yılın başlarında piyasaya sürdü. Renkli ve daracık şarkı ilk 100 listeye bir numaradan girdi ve onu Bieber’ın yedinci bir numaralı single’ı yaptı. 

  1. Kapıyı Açık Silk Sonic, Bruno Mars ve Anderson’danBırakın .Paak

70’lerin ortalarındaki R&B’ye kusursuz bir saygı duruşu olarak kaydedilen Leave the Door Open, süper ikilisi Silk Sonic’in ilk single’ı. Şarkı, kadın başrolün de aynı şekilde hissettiğini ümit eden şarkıcı ile esprili kelime oyunlarıyla erotik ama romantik bir daveti anlatıyor. 

Sadeliğinden ötürü övülen şarkı, bir numaraya yükselen ticari bir başarı oldu. Hatta ABD Billboard Hot 100’de bir numaraya ulaştı ve çeşitli ülkeler arasında en iyi gençler arasında yer aldı.

  1. Olivia Rodrigo’dan Ehliyet 

Birkaç yılda bir, insanların kalbini gerçekten vuran bir şarkı çıkar. Bu o şarkılardan biri. Olivia Rodrigo’nun ilk single’ı, şarkıcının bir kalp kırılmasının ardından banliyöde dolaştığını anlatıyor. 

Onu lisans almaya ikna eden kişiden bahsediyor ve o kişiyle olan anılarını hatırlıyor. Şarkı, ABD’deki Billboard Hot 100 listesinde zirveye ulaştı ve Rodrigo’yu 18 yaşında bir grafikte ilk kez sahneye çıkan en genç sanatçı yaptı. Bu şarkı sadece duygularınızı etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda içine girmek için harika bir şarkı.

  1. Last Day on Earth by Beabadoobee Bugün

son günün olacağını bilseydin nasıl olurdu hiç merak ettiniz mi? Beabadoobee, yeni single’ında nostaljik bir his yakalıyor ve günler değişmeden önceki anları hatırlıyor. 

Beabadoobee, dünyadaki mevcut duruma uygun bir şarkı olan şarkının kilitlenmeden önce yapacağı şeylerle ilgili olduğunu söylüyor. Şarkı bir özgürlük duygusu yakalar ve Beabadoobee’nin kova listesi olarak hizmet eder. 

  1. Girl Like Me – Jamie Sullivan 

Nedeni ne olursa olsun, bir ayrılıkla karşı karşıya kaldığınızda, insanlar bazen yardım edemezler ama kendilerini suçlarlar. Kendilerine neyi yanlış yaptıklarını, kabul edilmek için ne yapabileceklerini soruyorlar Jamie Sullivan, Girl Like Me adlı şarkısında bir ayrılığı böyle anlattı. 

Bir ayrılıktan sonra insanları rahatsız eden soruları ve kişinin ruh sağlığına nasıl zarar verebileceğini araştıran bir şarkı. Şarkı aynı zamanda şarkıcının kendi değerini sorguladığını da gösteriyor. Jamie, sosyal medyada model benzeri bedenlere sahip kızları görenlerin, kendilerini sorgulamaya başlayacakları şekilde onları etkileyeceğini söyledi. 

  1. Arlo Parks’dan Hurt 

Bazen hissettiği acının yoğunluğu, onu bırakmayı zorlaştırır. Tutunacak bir şey istiyorsun. Ya güçlü olmak ya da acının nedenini henüz kabul edemiyorsun. Yeni single’ında, bırakması kolay olmayacak olsa da, yaparsanız o kadar acıtmayacağını söylüyor. 

Şarkı aynı zamanda istenmenin nasıl bir his olduğunu ve konunun yargılanmadıkları bir yeri nasıl dört gözle beklediğini merak ediyor. İnsanların sosyal medyada gördükleri tarafından belirlenen son standartlarla, insanların kim olduklarını kabul etmeleri kolay değil. Ancak Arlo onlara her şeyin yolunda gittiğini ve artık acıtmayacağına inanmanın sorun olmadığını hatırlatır.

  1. Wilder Days by Morgan Wade 

Bir kişinin kendi başına kaldığı bir zaman gelir. Kimseye kendilerinden veya geçmişlerinden bahsetmezler, ancak bir ilişki içindeyken partneriniz sizi daha iyi tanımak ister. 

Morgan Wade’in tek Wilder Günleri’nde şarkı söylediği şey bu. Morgan aşık olmak hakkında şarkı söylüyor, ancak aynı zamanda sevgilisinden daha fazlasını istediğini de gösteriyor.

  1. Japon Kahvaltısında Tatlı Olun 

Bazı durumlarda aşk soğuyabilir ve sevgiliniz sizinle kur yapmayı bırakabilir. Japon Kahvaltısı single’ı Be Sweet’de şarkıcı, sevgilisinden bunu telafi etmesini ister. Şarkıcının partnerinin yanlış bir şey yaptığını gösteriyor. 

Şarkıcı daha sonra neyi yanlış yaptıklarını bilmeleri gerektiğini söyler. Geri dönüp onu tekrar seveceğine olan inancı hakkında şarkı söylüyor. Bu şarkıyı özel yapan şey, Japon Kahvaltısının sevilen birinin vefatından sonra kederle savaşmasıdır. 

Karanlık ve kederden ilham alan iki albümden sonra, üçüncüsünün farklı olmasını istediğini söyledi. Üçüncü albümü önceki iki albümünden daha renkli ve canlı çıktı ve single’ı enerji yayıyor. Japon Kahvaltısı, dinleyicilere gerçekten üzüntüye direnmek için bir yol sunar.

Reçelinizi bulun

İşte karşınızda! Şimdilik 2021’in en iyi 10 şarkısı. Hala yılın başları ve sanatçılar kesinlikle bu diğer şarkıların en üstünde yer alacak şarkılar yazmaya ve icra etmeye devam edecekler. 

Ancak, kilitlemeyle ilgili mevcut durum devam ederken, sanatçıların ellerinden gelenin en iyisini yaparak zanaatlarına devam ettiklerini bilmek güzel. 

Bu şarkılar, yaratılan yeni müziklerin tadını çıkarmak için insanların sadece başlangıç ​​noktasıdır. Ne de olsa yıl yeni başladı. Sanatçılar şarkı yazmaya ve şarkı söylemeye devam ediyor, en iyi yaptıkları işi yapıyorlar ve performans sergiliyorlar.

Beles Müzik Indirsene’de yeni favori şarkılarınızı bulacağınızı umuyoruz. Bu listenin size daha fazla müzik dinlemeniz ve yeni şarkılar, sanatçılar ve türler keşfetmeniz için ilham vermesine izin verin. Bu listeyi derlerken eğlendik ve burada yer alan şarkıları beğeneceğinizi umuyoruz. 

Yeni müziğin yayınlanmasını beklerken siz de katılın ve bu şarkılara katılın. Sitemize giderek yeni sürümlerle güncel kalın. Yeni bir albüm çıktığında, onu dinleyebilmeniz için size haber vereceğimizden emin olacağız.

Beles MuzikHakkında IndirseneEtrafımızdaki

müzik yayını yapan web sitelerinden biri olarak amacımız, kullanıcılara kesintisiz ve reklamsız müzik dinleyebilecekleri bir platform sağlamaktır. Müşterimizin seçtikleri müziğin keyfini çıkarmasını ve web sitemizle yeni müzikler keşfetmesini istiyoruz. 

Bir uygulama yapmak yerine, kullanıcıların daha fazla özgürlüğe sahip olması için şarkıları indirilebilir hale getirmeye karar verdik. Sadece çevrimdışı dinlemekle kalmazlar, aynı zamanda indirdikleri şarkıları her yerde müzik dinlemek için müzik çalarlara veya telefonlara kaydedebilirler.

Milyonlarca şarkı ve sanatçı mevcut olduğundan, kullanıcıların müzik akışı yaparken seçimlerden bunalmasına şaşmamalı. Profesyonel kadromuz, hangi müzik türünü dinleyeceklerini seçmelerine olanak tanıyan, kullanıcı dostu bir müzik çalar oluşturmak için zaman ve çaba harcadı. 

Ayrıca, kullanıcının dinleme düzenini öğrenen ve buna göre şarkılar, türler veya sanatçılar öneren bir program oluşturduk. Bu şekilde, yeni favorilerini keşfetmelerine yardımcı olabiliriz.

Beles Müziken sevdiğiniz şarkılara Indirsene’deeşlik etmekten keyif alacağınızı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmekten ve iyi vakit geçirmekten çekinmeyin.