Beles Müzik Indirsene: 2021’de dikkat edilmesi gereken ilk 5 grup

, yıllar boyunca ana müzik kaynaklarından biri oldu. İnsanlar solo sanatçıları tanımadan önce, önce grupların hayranı oldular. Bazıları ikon haline geldi ve bir türün temeli oldu, bazıları ise zamanla tükendi ve yok oldu. 

Yıllar geçtikçe, gittikçe daha fazla grup dağıldı ve müzik çalmayı tamamen bıraktı. Neyse ki, her yıl yenileri çıkıyor. Bu sadece 2021’in başlangıcı olsa da, dayanıklılıklarını gösteren yeni gruplar çoktan ortaya çıktı. 

Bir müzik akışı sitesi olarak, Beles Müzik Indirsene her zaman yeni ve gelecek gruplarla güncellenir. İşte 2021’de dikkatgereken gruplar.

etmenizSpiritbox 

Bir zamanlar Iwrestled gruplarından çıkan Spiritbox, üçlü olarak dalgalar yaratıyor. Bu yıl yeni single’larının yayınlanmasıyla grup onlara kapılar açtı. 

Courtney LaPante, insanların onları tanıdıklarını ve biraz ivme kazandıklarını söyledi. Şarkıları şimdiden çevrimiçi olarak milyonlarca hit topladı ve ilk albümleri için harika bir sıçrama tahtası sağladı.

Bloxx

Uxbridge’in dört parçalı dörtlüsü 2021’de Ocak ayında bir şovla patladı. Ağustos 2020’de çıkardıkları ilk albümleri pop-punk şarkıları çalmak da güçlü şarkılar ve harika incelemelerle ses getirdi. 

Grubukılan ve şarkılarını benzersizşey, LGBTQ hakkında şarkı söylemekten korkmayanlardan olmaları. Sonuçta, solist ve vokalist Fee Booth eşcinsel ve topluluk hakkında şarkılar yarattığı için gurur duyuyor. Ne kadar çok queer sanatçı varsa, o kadar çok insanın bunu kabul edeceğini söyledi.

Koç Partisi 

Poppy, esprili ve deneysel, dörtlünün güçlü şarkıları Londra merkezli Chess Club’ı ilk single’larını yayınlamaya ikna etti. İlk single’larını toplayan ve yeni EP’lerine üç yeni parça ekleyen Coach Party, şarkılarıyla kalbinizi kıracak. Yine de sizi bayıltabilir ve yüzünüze bir gülümseme koyabilirler.

Solunum cihazı 

Dublin’den İrlandalı bir rock grubu olan Inhaler, post-punk rock müzikleriyle ve Ice Cream Sundae gibi single’ları çıkararak becerilerini geliştirdi. Son salgın, geçen yıl üç tane daha yayınlamaya devam ettikleri için grubu durdurmadı. 

Onların başarısı daedilir.  ima zaman onlar Müzik anket BBC’nin Sound at sayısı 5 sırada Bu, ilk albümlerinin önünü açıyor ve 2021’de festivallerde çalarken tekrar sahnede görünecekler.

 Lathums 

Ertelenen turlara ve kaçırılan festivallere rağmen, Lathumlar son kilitlenmenin yıllarını engellemesine izin vermedi. Dörtlü, ilk albümlerindeki çalışmalarını bitirmek için aralarını kullandı ve müziklerini yaratmaya devam etti. Albümlerini 2021’de çıkarmanın yanı sıra, O2 Ritz ve Londra’daki Electric Ballroom turlarının her ikisi de bir günde tükendi.