Beles Müzik İndirsene: 2022’de dinlenecek

Bu 2022’nin trend müziklerini dinleyerek nerede olursanız olun çok eğlenin. Hangilerinin burada olduğunu Beles Müzik İndirsene’de öğrenin. 2022 yılının Ocak ayında dinleyeceğiniz en iyi müzikler, anlamları ve bilmeniz gereken sanatçılar şunlar:

2022

yılının en iyi şarkıları Beles Müzik İndirsene, 2022 yılının en iyi şarkılarını sizlerle buluşturdu. Şarkılar ise şöyle:

1. Ludacris ft. Yung Joc tarafından

“Let Me Love You” 2022 yılı için en iyi şarkı Ludacris ft. Yung Joc tarafından “Let Me Love You”. Şarkı şu anda Billboard Hot 100’de 3 numarada. Sevdiğinize aşık olduğunuzu hissettirmek için yapılmış bir şarkı. Bu şarkı, bu şarkıyı seven birçok kişi tarafından çalındı.

2. Taylor Swift’den

“Blank Space” 2022 yılının en iyi ikinci şarkısı Taylor Swift’in “Blank Space” şarkısıdır. Bu şarkı, bu şarkıyı seven birçok kişi tarafından çalınan bir şarkıdır. Sevdiği kişi hakkında hissettiklerini ifade etmek isteyen birçok kişinin çaldığı bir şarkıdır.

3. “I Love You” – Shawn Mendes ft. Camila Cabello

2022 yılı için üçüncü en iyi şarkı, Shawn Mendes ft. Camila Cabello tarafından “I Love You”.

Dev – Biz Kimiz (ft. Drake)

Dev – Biz Kimiz (ft. Drake)

Okuldan bir yıl izin alacak tipte değilim, ama ateşleri yakmaya ve başımı suyun üstünde tutmaya çalışıyorum. Umarım hayallerim gerçek olabilir, şu an olduğumdan daha büyük bir şey olabilirim, dünyayı değiştirebilirim, hayatımla ilgili bir şeyler yapabilirim. Ama ben de korkuyorum. Hiçbir şey yapmazsam yapacaklarımdan korkuyorum.

Hallelujah, olmam gereken yerde olmak için sabırsızlanıyorum. Kalan zamanımı en iyi şekilde değerlendireceğim. Hayatı dolu dolu yaşayacağım. Yapmam gerekeni yapacağım. Yapmak istediğim şeyi yapacağım.

Albüm 20 Ocak 2020’de yayınlandı. Albümde Justin Bieber, MNEK, Davido, Banky W., Yung6ix, Burna Boy ve Drake gibi sanatçılarla işbirlikleri yer alıyor. Albüm, Nijeryalı şarkıcı-söz yazarı Burna Boy’un üçüncü stüdyo albümü.

1. Loma – Esenc-i – Türkçe (Açıklandı)

Yaklaşan Türk pop yıldızı Loma’dan yeni bir albüm çıkacak. Esenç-i adını taşıyan albüm 24 Ocak 2022’de çıkacak. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *