Beles Müzik İndirsene: 2021’in en iyi aşk şarkıları

Beles Müzik İndirsene: 2021’in en iyi aşk şarkıları

Bu 2021, bize sizi ‘aaaa’ ya da ‘ah!’ dedirten en yürek parçalayıcı ve özlü şarkılardan bazılarını verdi. ve bunun için yaşıyoruz! Sanatçıların yürek burkan güzel şarkılardan oluşan bu koleksiyonları ortaya çıkaran şeyin karantina mı yoksa izolasyonda ilham kaynağı mı olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Her ne ise, işler ne kadar kötüye giderse gitsin herkese bir aşk şarkısıyla heyecanlanma motivasyonu verdi. En iyi 5 listemize bir göz atın ve favori aşk şarkınızın listeye girip girmediğini görün!

Doğrudan hislerinize kapılmaya hazır olun ve bu aşk şarkılarını hoparlörlerinizde patlatın! Size bu sezonun en sevimsiz ve yürek burkan şarkılarını getiriyoruz. Birkaç sanatçıyı tanıyor musunuz bir bakın.

  • Taylor Swift tarafından Love Story (Taylor versiyonu)  

Taylor Swift’in Aşk Hikayesi, ilk çıkışından bu yana 13 yıl sonra tekrar listenin zirvesine çıktı. Bu sefer, Taylor’ın kendi etiketiyle çıkış yapan destanından sonraki ham versiyonunu dinliyoruz. Size nostalji yaşatmazsa, ne olur bilemeyiz! Bu klasik country şarkısı, herkesin ona yeniden aşık olmasını sağladı, ancak bu sefer arka planda farklı enstrümanlarla daha dokulu. 

  • If it not me by Dua Lipa 

Bop karantina müziğinin kraliçesi, dans edebileceğiniz bir patlama şarkısı olan ‘If it ain’t me’ adlı yeni single’ı ile bir kez daha varlığıyla bizi onurlandırmıştı. ‘Eğer ben değilsem’, aşık olduğunuzu görmenin ve onların dikkatini çekmek için aptalca şeyler yapmanın canlandırıcı hissi de dahil olmak üzere, aşık olmanın ne demek olduğunu mükemmel bir şekilde yakalar. Dua Lipa, sevdiğin birinin seninle kalmamasının ne kadar yürek parçalayıcı olacağını paylaşan sözlerle zirveye ulaştı. 

  • Olivia Rodrigo’dan ehliyet

Arabada, trende ve hatta evinizdeki radyoda duyarsınız. Olivia Rodrigo’nun bu ayrılık şarkısı her yerde ve şikayet etmiyoruz! Görünüşe göre Olivia, her zaman eşlerinin ne kadar değersiz olduğu hakkında şarkılar söyleyen öfkeli bir eski tip değil. ‘Driver’s License’ adlı şarkısı, kötü bir ayrılığın ardından hissettiği acıyla vurgulanan derin sevgisini ve bağlılığını yansıtıyor. Sözleri ne kadar yürek parçalayıcı olursa olsun, şarkısındaki sevgi açıkça hissediliyor. Kızgın ayrılık şarkıları güzel ama hiçbir şey bu şarkıdan daha fazla kalp kırıklığı yaşatmaz. 

  • Missing Out by Syd

Olivia’nın şarkısı ayrılıklarıyla henüz barışmamış birini gösteriyorsa, Syd ‘Missing Out’ ile bize farklı bir hikaye gösteriyor! Bu hit R&B şarkısı, bir ayrılıkta olan ve sonunda devam etme ve geride bırakılarak hiçbir şeyi kaçırmadıklarını kabul etme cesaretini gösterenler için mükemmel. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *