Beles Muzik Indirseneinsanların bunalmasına: 2021’de dikkat edilmesi gereken en iyi 5 sanatçı

Yeni sanatçılar, şarkılar ve türlerle dolu müzik dünyasında,şaşmamalı kiminle dinleyeceğiniz. Daha yeni ve daha yeni sanatçılar müzik sahnesine giriyor. 2021’de keşfedilmeye değer yeni sanatçılar ve müzikler olacağı kesin. 

Bırakın Beles Müzik Indirseneversin.kazımaktadır , 2021’de kimi dört gözle bekleyeceğiniz konusunda size izin

Spill sekmesi 

Fransız-Koreli sanatçı Claire Chica, birkaç yıldır müzik endüstrisinde kendi ismini. Yatak odası pop tarzını açarak kendi single’larına odaklanmaya karar verdi. 

Gus Dapperton için ürün müdürü olarak işe başladıktan sonra yapımcı ve baş yönetmen David Marinelli ile birlikte çalıştı. Bekarlar serisini yayınladıktan sonra, Aralık 2020’de ilk genişletilmiş oyun (EP) kaydını yayınladı. Tek Calvaire ile bir sanatçı olarak sekmenin yaratıcılığını kendiniz görün.

Joesef 

Kalp kırıklığı, arzu, pişmanlık ve umut hakkında şarkı söyleyen Joesef, İngiltere müzik sahnesinde dalgalar yaratıyor. Sarhoş edici olmaktan başka bir şey yok, müziği hayranları üzerinde ilk konserini satacak kadar etkiledi. Müziğine bu tepkiyi beklemediğini söyledi. 

Ve neden tepki böyle olmasın? Şarkıları duyguları ve kişisel hatıraları teşvik ediyor.etsin Joesef’in The Sun is Up Forever şarkısı sizi buna ikna.

Brakence

Kendini bir öz bakım serseri olarak tanımlayan Brakence, müziğinde serseri ve kırılganlık gösterdi. 18 yaşındaki oyuncu, çığır açan albümü Punk2 ile müzik dünyasına adım attı.

Midwest emo, tuzak prodüksiyonu, hip-hop ve alternatifin bir karışımıyla, çabası bulaşıcı bir duygusal müzikal spektrum sağlamada bir ustalık sınıfıydı.için tek DdinleyinNeyle ilgili olduğunu görmekropout’unu.

Mustafa

Kendini dünyayı sarsan bir baladla dünyaya tanıtan Mustafa, dünyaya tutkulu duygusal görüntüler gösterdi. Bir şarkıcı, söz yazarı ve şair olarak,dilli olmasına rağmen şiirleri ve müziği hiçbir zaman etki yaratmayı başaramadı yumuşak. 

Mustafa, müziğe ilk çıkışından sonra müziği için bir takipçi kitlesi oluşturdu. Toronto’daki Regent Park, 12 yaşında gençken onu bugün olduğu sanatçıya dönüştürdü. Hayranların daha fazlasını arzulamasına neden olan şarkısını dinleyin, Stay Alive.

Holly HumberstoneHolly Humberstone,

Piyano baladları, karanlık disko ritimleri ve indie rock gitar arasında gidip gelen karmaşık pop müzikler yaratanmüziğine sadece duygusal yoğunluğu değil, müzik dokularını da getirebilir. 

Zarif yazısıyla eşleştirilmiş güzel ve duygulu bir sesle Humberstone, gerçekten dikkat edilmesi gereken bir sanatçı. Aşikâr bir atmosfer yarattığının kanıtı olarak ilk EP’si Falling Asleep at the Wheel’i dinleyin.